Observera att föremålen på nedanstående nätauktion kan komma att strykas med kort varsel då det är en pantauktion. Läs mer under Villkor, Villkor på andra språk
Alla föremål på våra internetauktioner säljs i befintligt skick. Köparprovision om 15% tillkommer på slaget belopp.

Träffar: 3758   [1] 2 3 ... 188 Nästa »

Bälte med cabochonslipade röda stenar, 77cm, bredd 28-93mm, 18K. Bruttovikt: 411,8gram.  Vikt: 411,8 g

Auktionsnummer: SE4.20240515.A90879

Aktuellt bud

242 000 kr

2024-05-15 11:01:00

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Övriga smycken Malmö Triangeln

Stänger: 2024-05-15 11:01:00

Kedja Cordell, längd 72cm, bredd 9mm, 18K Vikt: 254,4 g

Auktionsnummer: SE8.20240509.A42137

Aktuellt bud

152 000 kr

2024-05-09 11:01:00

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Kedjor & collier Fridhemsplan

Stänger: 2024-05-09 11:01:00

 Tavla, Wes Lang, signerad a tergo, Abe, Enjoying all things, 2006, akryl på duk ca 142,5x116,5cm  Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE1.20240508.A50010

Konst & antikviteter / Måleri Östermalm

Stänger: 2024-05-08 19:00:00

Herrur Rolex Submariner Date, 40mm, stål, automatisk, ref:16610T, snr: D144117, Cal 3135, boettnr: 2160, verknr:3 0684412, oysterlänk 73250, fliplock, ca 2005-06, repig länk och boett. Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE7.20240506.R20476

Klockor / Herrur Uppsala

Stänger: 2024-05-06 11:22:00

Herrur Rolex Oyster Perpetual med diamanter, srn: K2324468, cal: 3135, verknr: 964J18C6, refnr: 116234, safirglas, datum, Diameter 36 mm ,stål, små repor, certifikat daterat 13.12.2011, box, ytterkartong, Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
OBS! HERRUR

Auktionsnummer: SE77.20240505.A1338

Klockor / Damur Växjö

Stänger: 2024-05-05 14:37:00

Klocklänk, längd 14cm, bredd ca 19mm, 18K 117,4g Vikt: 117,4 g

Auktionsnummer: SE12.20240509.A37265

Aktuellt bud

70 000 kr

2024-05-09 14:41:30

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Övrigt Göteborg Angered

Stänger: 2024-05-09 14:41:30

Tavla, Jules de Balincourt signerad a tergo, Seeing the Scene and Then Forgetting, 2006, olja på pannå ca35x28cm, ramad Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE1.20240508.A50015

Konst & antikviteter / Måleri Östermalm

Stänger: 2024-05-08 19:02:30

 Herrur Chopard L.U.C 3.96, med original läderband, 950/1000 platina, automatisk, ref-nr 16/91860, serie-nr 431836, Ø36mm, lås i 18K vitguld, etui, små repor, slitet band,  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE1.20240515.R78189

Klockor / Herrur Östermalm

Stänger: 2024-05-15 19:01:30

Diverse guld, med stenar och urverk, defekt, gravyr, 18K  Vikt: 125,5 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94119

Aktuellt bud

58 000 kr

2024-05-07 11:51:00

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:51:00

Damur Rolex Oyster Perpetual Lady-Datejust, 18K, automatisk, ref-nr:69088, serie-nr:W745011, boett-nr:69000A, kaliber 2135, verk-nr:3403936, diamantindex, Ø26mm, clasp ref-nr:V1/8570 ca årtal 1996, box, manual, armband innermått ca 10,5cm, 1 extra länkbit, bruttovikt 74g, årtal ca 1995, tidsenlig bruksskick.

Auktionsnummer: SE1.20240508.A55082

Klockor / Damur Östermalm

Stänger: 2024-05-08 19:07:30

Armband 23k 5 baht, längd 16cm, bredd 27mm Vikt: 75,9 g

Auktionsnummer: SE23.20240519.A5943

Aktuellt bud

54 000 kr

2024-05-19 19:55:30

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Armband Linköping

Stänger: 2024-05-19 19:55:30

Diverse guldsmycken, gravyr/små stenar/defekt, 18K  Vikt: 90 g

Auktionsnummer: SE8.20240509.A42362

Aktuellt bud

53 000 kr

2024-05-09 12:45:00

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Övrigt Fridhemsplan

Stänger: 2024-05-09 12:45:00

Herrur Hublot MDM Geneve 18K, 37mm, quartz, kronograf, datum, servicebehov, defekt krona, defekta kronografknappar, länk i 18K, bruttovikt: 152,4g Vikt: 152,4 g

Auktionsnummer: SE2.20240516.A81076

Klockor / Herrur City

Stänger: 2024-05-16 13:34:30

Collier, 7 Hängen, färgade stenar, porträtt, 60,5cm, 22K Vikt: 71 g

Auktionsnummer: SE15.20240513.A32880

Aktuellt bud

52 000 kr

2024-05-13 14:35:30

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Kedjor & collier Hallunda

Stänger: 2024-05-13 14:35:30

Stelt armband, filigranarbete, innermått: Ø57mm, bredd: 14mm, smärre ojämnheter, 21K Vikt: 67 g

Auktionsnummer: SE2.20240516.A81007

Aktuellt bud

47 000 kr

2024-05-16 13:00:00

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Armband City

Stänger: 2024-05-16 13:00:00

Damur Rolex Cellini, 27mm, ref: 6621, srn: D755089, ca 2005. Cal. 6620. boettnr. 52146, quartz, diamantindex, länk och boett i vitguld 18K, Bruttovikt: 72,2g. Inga tillbehör

Auktionsnummer: SE2.20240516.A81072

Klockor / Damur City

Stänger: 2024-05-16 13:32:30

Diverse guld, defekt, gravyr med sten, 18K Vikt: 72,9 g

Auktionsnummer: SE25.20240519.A1600

Aktuellt bud

44 000 kr

2024-05-19 11:08:30

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Övrigt Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-05-19 11:08:30

Armband Cartier Love Bracelet, stl: 17, innermått: 57x47mm, bredd: 6mm, srn: OZ0411, bruksslitage, tillhörande skruvmejsel, rengöringskit och box, 18K, 32,4g Vikt: 32,4 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE2.20240516.A81074

Guld / Armband City

Stänger: 2024-05-16 13:33:30

[1] 2 3 ... 188 Nästa »